Wypożyczalnia busów

Na życzenie naszych klientów istnieje możliwość wypożyczenia busa 9-osobowego. Samochody są bardzo przestronne, komfortowe, bogato wyposażone m.in. w klimatyzację, elektryczne szyby, poduszki powietrzne, największy bagażnik w swojej klasie, ABS oraz nawigację. Prowadzenie takiego samochodu niczym się nie różni od jazdy małą osobówką - wystarczy, że posiadasz prawo jazdy kat. B i już możesz skorzystać z naszych usług!

Nasze busy świetnie nadają się na wakacyjny wyjazd ze znajomymi w kraju i za granicą, krótki, weekendowy wypad za miasto, przewóz gości z okazji wielu imprez okolicznościowych czy chociażby przewiezienie rzeczy wielkogabarytowych ponieważ istnieje możliwość rozklapichy wymontowania rzędu foteli.

Zapewniamy w 100% sprawny technicznie, w pełni ubezpieczony pojazd ponieważ wygoda i bezpieczeństwo naszych klientów są dla nas najważniejsze. Istnieje możliwość wynajęcia busa wraz z kierowcą. Ceny oraz kwotę kaucji zwrotnej ustalamy z każdym klientem indywidualnie.

Kontakt / O nas

Nasza firma prężnie działa na rynku już od 10 lat. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jakość naszych usług jest bardzo wysoka lecz ciągle dążymy do doskonałości uważnie słuchając opinii naszych stałych i nowych klientów. Świadczymy usługi z zakresu przewozu osób w grupach liczących już od 8 do aż 59 pasażerów począwszy od jedno do kilkudniowych wycieczek.

F.H.U Paweł Białojański,


tel. 792 533 712
e-mail:busybialybb@gmail.com

Szybko odpowiadamy na Facebooku!

facebook